Sklep spożywczy Spar

Sklep spożywczy Spar

Sklep spożywczy Spar to propozycja dla wymagających klientów, którzy cenią sobie komfort robienia zakupów. Sklep znajduje się w galerii handlowej Lubostroń na terenie krakowskiego Ruczaja. Od samego początku swojej działalności stawia na zadowolenie swoich klientów. Dlatego produkty są tutaj świeże i pochodzą od najlepszych producentów. Jednocześnie nie brakuje tu licznych akcji promocyjnych, co sprawia, że w sklepie spożywczym Spar zakupy można zrobić za naprawdę przystępne pieniądze.

Galeria, w której znajduje się sklep dysponuje dwoma parkingami. Jeden znajduje się na świeżym powietrzu, drugi zaś to parking podziemny. W efekcie pozostawienie auta na czas robienia zakupów spożywczych nie stanowi żadnego problemu. Dojazd do centrum jest naprawdę bardzo komfortowy.

Z uwagi na bliskość osiedla Europejskiego sklep spożywczy Spar cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców tej części Krakowa. Nie brakuje jednak również tych, którzy mieszkają w innych częściach miasta, a właśnie w sklepie Spar decydują się robić swoje zakupy.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *