https://beatasketches.pl/kategoria/grafiki-obrazy?p=2
Ciekawe

Grafiki oraz obrazy z motywem zwierzęcym

Zwierzęce motywy we wnętrzach to bardzo modne rozwiązanie, które od dłuższego czasu utrzymuje się w trendach aranżacyjnych. Jednym z najlepszych sposobów na ożywienie wnętrza niewielkim kosztem są grafiki oraz obrazy przedstawiające zwierzęta, ponieważ wyglądają nie tylko elegancko, ale też oryginalnie.

Motywy ze zwierzętami można spotkać jako dekoracje salonu, sypialni czy także pokoju dziecięcego. Warto je wykorzystać przede wszystkim dlatego, że inspirowane są naturą, a taki design w aranżacji wnętrz nada świeżości oraz oryginalności. Zwierzęce motywy wykorzystuje się obecnie jako element wielu dodatków takich jak poduszki, pościele czy narzuty na łóżko. Są to jednak bardzo niewielkie detale, które nie przyciągną tak bardzo naszej uwagi, jak ciekawe, nowoczesne grafiki czy obrazy zawieszone na ścianach. Te motywy sprawdzą się w wielu miejscach i pasują do różnego typu wnętrz.

Oferta pracowni beata sketches

W pracowni beata sketches znajdziemy wiele obrazów, grafik, a także rysunków, które mają motywy nie tylko zwierzęce. W zależności od potrzeb oraz naszych upodobań możemy wybrać wysokiej jakości piękne nadruki zwierząt, kwiatów oraz ich graficzne odpowiedniki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą – rysunek na ścianę.