Kurs na kat a - co warto wiedzieć?
Ciekawe

Kurs na kat a – co warto wiedzieć?

O zaletach, jakie posiada kurs na kat A Warszawa nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jazda na motocyklu nieprzypadkowo jest przecież synonimem oszczędności czasu i niezależności. Oczywiście, przed wyborem odpowiedniej szkoły jazdy warto zapoznać się z propozycjami przygotowanymi przez zróżnicowane podmioty. Na tej podstawie można zyskać pewność, że w centrum naszego zainteresowania znajduje się naprawdę wartościowy kurs.

Same podstawowe wymagania nie różnią się, oczywiście, między sobą, a tym samym nie ma dużego znaczenia to, gdzie wybieramy się po naukę. Zawsze wraz z uzyskanym dokumentem zyskamy też możliwość kierowania wszystkimi motocyklami, także tymi z przyczepą i dużą mocą silnika. Oczywiście, najważniejszym kryterium jest tak zwane kryterium wiekowe. W dniu zdawania egzaminu należy mieć 24 lata. Wiek ten ulega zmniejszeniu do 20, tu jednak warunkiem dodatkowym jest legitymowanie się od co najmniej dwóch lat prawem jazdy A2. Egzamin dzieli się na dwie równorzędne części – teoretyczną oraz praktyczną.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się z naszą ofertą na kurs na kat A Warszawa na stronie automobilklubpolski.pl.