Tapety i fototapety, to idealna dekoracja pokoju dziecięcego!
Dom i ogród

Tapety i fototapety, to idealna dekoracja pokoju dziecięcego!

Tapety i fototapety dedykowane do pokoju dziecięcego obecnie nie zdobią już całego pomieszczenia. Lepiej jest je zastosować na jednej wybranej ścianie, natomiast resztę pomalować farbą na kolory, które będą idealnie pasowały jednocześnie do wzoru oraz barwy tapety, jak i pozostałych elementów wyposażenia. Wybór wzorów oraz kolorów tapet do pokoi dziecięcych na dzisiejszym rynku jest naprawdę ogromny. Pamiętajmy jednak, aby tapeta czy też fototapeta nie była zbyt’’agresywna’’ kolorystycznie i przede wszystkim podobała się małym lokatorom. Dlatego też skonsultujmy wybrany przez nas wzór tapety z dzieckiem.

Warto postawić na modne oraz dość spokojne odcienie pastelowe. Jeżeli pokój naszego malucha jest dość duży, tapeta może mieć większy wzór, pamiętajmy jednak, że tapeta do pokoju dziecięcego nie powinna zawierać szkodliwych substancji oraz barwników. Dużo łatwiej będzie nam położyć tapetę flizelinową, ponieważ wtedy klejem smarujemy tylko i wyłącznie ścianę, natomiast przy papierowych musimy również klejem potraktować tapetę, a to niestety niesie ze sobą ryzyko namoknięcia i rozwarstwienia się papieru.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę firmy Walltime. Oferowane przez tą firmę produkty są dopracowane z największą starannością oraz dbałością o każdy najmniejszy detal, natomiast wzory jakie tam znajdziemy są autorskie. Tapety firmy Walltime dedykowane najmłodszym nawiązują do ich największych marzeń i pasji. Sprawdź na – tapety do pokoju dziecięcego.