Gdzie zapisać się na prawo jazdy w Warszawie
Motoryzacja

Gdzie zapisać się na prawo jazdy w Warszawie

Większość osób prędzej czy później decyduje się zrobić prawo jazdy. Warszawa, jak na duże miasto przystało, oferuje młodym ludziom ogromną ofertę kursów nauki jazdy.

Jeśli decydujemy się zrobić prawo jazdy w Warszawie, najlepiej zacząć od znalezienia odpowiedniej szkoły nauki jazdy. Warto popytać znajomych, a także sprawdzić jak długo dane miejsce działa, ile kursantów już wyszkoliło i jakie kwalifikacje mają pracujący tam instruktorzy.

AutomobilKlub Polski od lat szkoli kierowców w różnych kategoriach. Ośrodek dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym oraz infrastrukturą – własny plac manewrowy sprawia, że nie trzeba czekać w długich kolejkach na zajęcia praktyczne. Doświadczeni pracownicy są pomocni na każdym etapie nauki jazdy i pomagają się przygotować zarówno do części teoretycznej, jak i praktycznej egzaminu.

Żeby zapisać się na kurs prawa jazdy w jednym z warszawskich ośrodków, trzeba najpierw przejść badania lekarskie, a także wyrobić numer PKK czyli Profil Kandydata na Kierowcę.