Szkolenie z doskonalenia techniki jazdy
Motoryzacja

Szkolenie z doskonalenia techniki jazdy

Nagły poślizg, hamowanie awaryjne czy utrata przyczepności kół to tylko kilka możliwych zagrożeń, które czekają na nas podczas jazdy. Do takich sytuacji możemy się przygotować na szkoleniach z techniki jazdy prowadzonych przez doświadczonych instruktorów.

Wiara we własne umiejętności prowadzenia samochodu jest istotną kwestią, ponieważ dzięki temu nie jesteśmy zestresowani za kierownicą. Niestety wielu kierowców przecenia bardzo te umiejętności. Zasadą pewnego prowadzenia samochodu jest bezpieczna jazda zgodna z przepisami ruchu drogowego. Może dojść do sytuacji, że pomimo respektowania przepisów ruchu drogowego stracimy kontrolę nad samochodem. Przykładowo: dopuszczalna prędkość poza terenem zabudowanym to 90 km/h, ale na śliskiej nawierzchni możemy wpaść w poślizg przy znacznie mniejszej prędkości. Wtedy kierowca samochodu znajduje się w niebezpiecznej sytuacji, z której może go uratować technika nauki jazdy.

Technikę jazdy zdobywa się latami. Im więcej kilometrów przejechanych tym ona większa. Możemy jednak pomóc sobie w doskonaleniu techniki jazdy na specjalnych szkoleniach. Automobilklub Polski to szkoła nauki jazdy, która oferuje szkolenia z doskonalenia techniki jazdy. Celem szkolenia jest kształcenie w jeździe z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Automobilklub Polski zaprasza na szkolenia z doskonalenia techniki jazdy- Prawo jazdy Warszawa. Sprawdź ofertę na www.automobilklubpolski.pl.